Top Ad unit 728 × 90

 

Jak ojciec mistrza Formuły 1 sprzedawał polonezy

„Może nie jest najszybszy, może nie jest najpiękniejszy…” – tak zaczynał opowiadać o sprzedawanych przez siebie samochodach John Button. Ojciec Jensona Buttona, znany brytyjski kierowca rallycrossowy, prowadził do 1992 roku salon samochodowy, w którym pojawiły się również polskie samochody FSO.

Obejrzyj spot promujący książkę:

W ukazującej się właśnie autobiografii Jensona Buttona „Życie na maksa” czytamy, że chcąc sprzedać samochód FSO, John Button wymyślił specjalną promocję: „Kup samochód, wczasy dostaniesz w prezencie!”. W swoim salonie John wysypał piasek przed jednym z aut, dorzucił wiaderko, łopatkę i piłkę plażową i oto ojciec przyszłego mistrza formuły 1 zachwycił klientów plażą. Okazja życia!

Ukazująca się właśnie autobiografia Jensona Buttona „Życie na maksa” to coś więcej niż wspomnienie wyścigów czy kronika sportowych wydarzeń. To pełna smaczków, zabawnych zdarzeń i wzruszeń opowieść o prawdziwym Buttonie. O wspierającym ojcu i pustce po jego stracie. O dobrych, ale i o złych chwilach; o radosnych wzlotach i bolesnych upadkach. O wątpliwościach i nadziejach, które wcale nie musiały się ziścić.

„Życie na maksa. Autobiografia” to historia życia kierowcy wyścigowego, który spędził w Formule 1 siedemnaście lat – przez ten czas wziął udział w 309 wyścigach i miał okazję poznać zarówno blaski, jak i cienie tego sportu. Lecz przede wszystkim to historia życia człowieka z krwi i kości.

„Życie na maksa” Jensona Buttona – w księgarniach już 4 kwietnia.

Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.