Top Ad unit 728 × 90

 

Wyniki 4 dnia testów zimowych 2018

Po wczorajszych przygodach z pogodą, dziś na Circuit de Catalunya wszystko wróciło do normy. Lewis Hamilton wykręcił najlepszy czas na oponach pośrednich i był o pół sekundy szybszy od reszty, która korzystała z miękkich mieszanek.

Sesja rozpoczęła się na bardzo mokrym torze, ale warunki stale poprawiały się przez cały dzień. W porze lunchu ponownie zrezygnowano z przerwy, ponieważ tor był wystarczająco suchy, aby zespoły mogły przełączyć się na slicki.

Większość w pełni wykorzystała okazję do nadrobienia zaległości z wczoraj. Mercedes, McLaren, Renault, Williams i Sauber wykorzystali obu swoich kierowców.

Stoffel Vandoorne ustanowił drugi najszybszy czas dnia po tym, jak skorzystał z hiper-miękkiej mieszanki. Razem z Fernando Alonso pokonali 161 okrążeń co jest zdecydowaną różnicą w porównaniu do zeszłego sezonu.

Dziś mocno poprawił się Sirotkin, który był tylko 12 sekund wolniejszy do Hamiltona.Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.