Top Ad unit 728 × 90

 

Kup dostęp do transmisji F1 w promocyjnej cenie

Jak co roku przed startem sezonu warto sobie zagwarantować dostęp do transmisji Formuły 1. Jak dobrze wiecie od kilku lat jest on płatny i raczej w najbliższym czasie nie ma żadnych szans, żeby to uległo zmianie.

W poprzednim roku strona promowała dostęp przez Playera i tak jest też teraz. Klikając w powyższy baner zostaniecie przeniesieni na stronę na której można kupić dostęp na cały sezon w promocyjnej cenie 110 złotych. Średnio wychodzi wtedy 13 złotych miesięcznie i nie musicie się przejmować dostępem, macie go na telewizorze, komórce i komputerze gdziekolwiek jesteście, o ile macie dostęp do internetu.

Oczywiście w dostępie mamy nie tylko transmisje Formuły 1. Do tego dochodzi piłkarska liga Włoska, Hiszpańska, Niemiecka i Francuska, a to na pewno cenny dodatek dla fanów piłki nożnej.

Dodatkowo kupując pakiet z tego miejsca wspieracie moją stronę, więc serdecznie zapraszam do zakupu poprzez baner lub klikając na ten link
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.