Konkurs - typuj najlepszy czas okrążenia w GP USA

Aktualizacja WYNIKI KONKURSU

W konkursie wygrał Arkadiusz Katrycz. Sebastian Vettel wykręcił najlepszy czas okrążenia w wyścigu 1:37.766, a Arek typował 1:37,800. To była najmniejsza różnica.


------------------------------------------

Dawno już na stronie nie było żadnego konkursu. Teraz będziecie mieli okazję wygrać książkę „Rywalizacja totalna. Wojny za kulisami F1″ Adama Parra i Rossa Brawna. Zadanie dla was jest proste, trzeba wytypować czas najszybszego okrążenia w niedzielnym wyścigu o Grand Prix USA.

Typować można w komentarzu na stronie lub na Facebooku, jest to ze sobą jednoznaczne ponieważ komentarze się kopiują tu i tu.

Zgłoszenia przyjmowane będą tylko w formacie:   X:XX,XXX.

Wszystkie inne zostaną automatycznie odrzucone. Wynika to z tego, że automat będzie sprawdzał tylko czasy w określonym formacie. Wszystkie komentarze edytowane, nawet przed startem wyścigu również będą automatycznie odrzucone.

Zwycięzcą będzie ta osoba, której typ będzie jak najmniej różnił się od czasu, jaki wykręci zdobywca najszybszego czasu okrążenia. Typowanie rusza w momencie publikacji tego wpisu, a zakończy się w momencie rozpoczęcia wyścigu czyli o godzinie 21:00 w niedzielę 22 października 2017 roku.

Regulamin konkursu:

1. Swoje typy można podawać do godziny 21:00 czasu polskiego w niedzielę 22 października 2017 roku, czyli do momentu rozpoczęcia GP USA 2017. W tym momencie zablokuję możliwość dodawania i edycji komentarzy pod tym wpisem.

2. Typowanie obejmuje tylko czas. Nie typuje się nazwiska kierowcy, który wykręci ten czas.

3. Uznawane będą tylko typy w formie komentarzy do tego wpisu na stronie lub facebooku.

4. Po ogłoszeniu zwycięzcy skontaktuje się bezpośrednio z daną osobą poprzez wiadomości facebooka. Tak więc proszę sprawdzać folder inne.

5. Wygrywa ta osoba, której podany czas będzie najmniej różnił się od tego, który uznany zostanie za najszybszy czas okrążenia w wyścigu.

6. W przypadku dwóch zwycięskich typów, nagrodę otrzyma ta osoba która wcześniej oddała swój typ.

7. Zwycięzca zostanie ogłoszony w tym wpisie w aktualizacji posta.

8. Konkurs przeznaczony jest do mieszkańców Polski, wysyłka nagrody będzie tylko na obszar tego kraju.