Gdzie kupić bilety na testy Kubicy

Co tam niedzielny wyścig na Węgrzech. Z waszych komentarzy na stronie wynika, że każdy chciałby zobaczyć powrót Roberta za kierownicę najnowszego bolidu Renault RS17. Dlatego też czas wyjaśnić jak się tam znaleźć.

Po pierwsze trzeba dojechać do Węgier ;-) Tutaj lokalizacja toru - (MAPA). Oczywiście można też polecieć, wszystko zależy od budżetu.

Grand Prix odbywa się w najbliższy weekend 28-30 lipca, a testy będą trwać od 1 do 2 sierpnia. Nas interesuje tylko ostatni dzień, czyli środa. Wtedy na torze pojawi się Robert Kubica. Jeśli macie bilet na wyścig, nie ważne czy tylko niedzielny, czy weekendowy, on już gwarantuje wam wstęp na testy.

Oczywiście istnieje opcja wybrania się tylko na przejazdy Kubicy. Poza wspomnianym dojazdem taki bilet kosztuje 4990 forintów. Można go kupić na stronie www.gpticketshop.hu. Tylko się nie pomylcie i nie wybierzcie 1 lipca, bo Roberta zobaczycie co najwyżej w alei serwisowej.

Transmisji na żywo z toru nie ma. Jak będzie dostępny jakiś live timing to na pewno wrzucę informację na stronę. Eleven przygotuje jakiś materiał z testów, pewnie pojawi się wydanie specjalne ich programu wieczorem tego samego dnia.