Top Ad unit 728 × 90

 

Kubica za cel stawia powrót do F1

Robert Kubica chce wrócić do paddocku Formuły 1 i mówi, że pojawi się tam, ale stawia jeden warunek. Zrobi to tylko w kasku. Polak udzielił wywiadu włoskiej stacji SkySport F1. Opowiadał o teście z Renault i zadeklarował gotowość do jazdy.

"Czuję się kierowcą Formuły 1 i powiedziałem "nie" na wiele innych ofert. Rajdy sprawiły, że rozwinąłem się. Nie powiem, że jestem teraz lepszym kierowcą, ale na pewno innym. Spytali mnie, jak się czuję po teście, a ja byłem bardzo zdziwiony tym, jak zareagowało moje ciało. Zrobiłem ponad 30 okrążeń w jednym długim przejeździe więc było to piękne".

Robert powiedział też o tym, że sam nie prosił o testy. Renault same do niego się odezwało. "Od razu po pierwszym przejeździe miałem wrażenie, jakbym niedawno jeździł. Jeździłem tak, że zapytali się mnie w trakcie, czy robiłem jakieś inne tajne testy".

Polak chce iść na całość i czeka na oferty.


Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.