Top Ad unit 728 × 90

 

Koniec Kubicy? Wycofał się z WEC

Na samym początku roku doszła do nas dobra wiadomość. Kubica miał startować w serii wyścigów długodystansowych WEC. W najwyższej serii prototypów LMP1 zapisały się tylko zespoły Porsche, Toyoty oraz prywatny ByKolles którego kierowcą miał być właśnie Robert.

Polak dziś poinformował, że wycofuje się z tego zespołu. Nie zobaczymy go więc na torze, a znowu narobił wszystkim wielkie nadzieję. Wątpię, że Polak otrzymał jakąś lepszą ofertę, nie można tutaj pozostawiać sobie żadnych złudzeń. Sezon miał ruszyć w najbliższy weekend, a tu taka wiadomość.

Kubica w ostatnich testach zespołu nie przejechał nawet jednego okrążenia i nagle podjął decyzję o wycofaniu się. Moim zdaniem to była jego ostatnia szansa na starty w jednej z wyższych serii wyścigowych. Lata lecą, a Robert w zeszłym roku praktycznie nic nie jeździł.

Nie ma co się szykować na powrót Roberta. Fani nie będą zadowoleni, administratorzy niektórych stron powinni już dawno zmienić ich nazwę na słowa jednej z piosenek. "To już jest koniec... ;-)

Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.