Honda niezadowolona z tegorocznego rozwoju - segregator newsów F1

Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1.

Honda only 50% satisfied with 2016 development (F1i)
Yusuke Hasegawa szef Hondy związany z silnikiem F1 jest tylko w 50% zadowolony z tego czego dokonali w tym sezonie, jeśli chodzi o rozwój silnika. Wynika to z tego, że nie mogli w 100% poświęcić się tegorocznej jednostce.

Honda wie, że w przyszłym roku mogą wystartować z kompletnie zmienionym silnikiem, tymczasem w obecnym sezonie mogli rozwijać się tylko w zakresie modyfikacji na które pozwalały im tokeny. Tych w przyszłym roku już nie będzie i rozwój silnika będzie ograniczony tylko ilością jednostek z których zawodnicy mogą skorzystać w trakcie jednego sezonu.

Stroll's Williams confirmation on hold for Martini (Motorsport)
Tegoroczny mistrz świata Europejskiej Formuły 3 nadal nie został potwierdzony jako zastępca Felipe Massy w Williamsie, a już przecież testuje na torze i jest 100% kandydatem. Dlaczego nie ma potwierdzenia?

Otóż Martini, które sponsoruje zespół chce poczekać na jego 18 urodziny. Sponsor nie chce mieć problemów związanych z reklamowaniem alkoholu przez osobę nieletnią..

Data from Mercedes' F1-engined hypercar gives Toto Wolff goosebumps (ESPN)
Mercedes jest w trakcie tworzenia super samochodu, który jako pierwszy będzie korzystał z prawdziwego, zmodyfikowanego silnika Formuły 1, a nie tak jak to miało do tej pory miejsce, że silniki w takich konstrukcjach, tylko korzystały z technologii pożyczonej od F1.

Jak śledzić nasze wpisy na Facebooku

 Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1. Wybrane przeze mnie wiadomości z ostatnich dni, które pojawiły się na innych stronach w sieci. O ile znajdę czas, chciałbym taki post publikować codziennie. Jeśli sami znaleźliście coś ciekawego, wrzucajcie link i opis w komentarzu.