Top Ad unit 728 × 90

 

Honda niezadowolona z tegorocznego rozwoju - segregator newsów F1

Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1.

Honda only 50% satisfied with 2016 development (F1i)
Yusuke Hasegawa szef Hondy związany z silnikiem F1 jest tylko w 50% zadowolony z tego czego dokonali w tym sezonie, jeśli chodzi o rozwój silnika. Wynika to z tego, że nie mogli w 100% poświęcić się tegorocznej jednostce.

Honda wie, że w przyszłym roku mogą wystartować z kompletnie zmienionym silnikiem, tymczasem w obecnym sezonie mogli rozwijać się tylko w zakresie modyfikacji na które pozwalały im tokeny. Tych w przyszłym roku już nie będzie i rozwój silnika będzie ograniczony tylko ilością jednostek z których zawodnicy mogą skorzystać w trakcie jednego sezonu.

Stroll's Williams confirmation on hold for Martini (Motorsport)
Tegoroczny mistrz świata Europejskiej Formuły 3 nadal nie został potwierdzony jako zastępca Felipe Massy w Williamsie, a już przecież testuje na torze i jest 100% kandydatem. Dlaczego nie ma potwierdzenia?

Otóż Martini, które sponsoruje zespół chce poczekać na jego 18 urodziny. Sponsor nie chce mieć problemów związanych z reklamowaniem alkoholu przez osobę nieletnią..

Data from Mercedes' F1-engined hypercar gives Toto Wolff goosebumps (ESPN)
Mercedes jest w trakcie tworzenia super samochodu, który jako pierwszy będzie korzystał z prawdziwego, zmodyfikowanego silnika Formuły 1, a nie tak jak to miało do tej pory miejsce, że silniki w takich konstrukcjach, tylko korzystały z technologii pożyczonej od F1.

Jak śledzić nasze wpisy na Facebooku

 Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1. Wybrane przeze mnie wiadomości z ostatnich dni, które pojawiły się na innych stronach w sieci. O ile znajdę czas, chciałbym taki post publikować codziennie. Jeśli sami znaleźliście coś ciekawego, wrzucajcie link i opis w komentarzu.

Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.