Top Ad unit 728 × 90

 

Heineken i jego próby przybliżenia F1 fanom

Pamiętacie jeszcze ,że Heineken został jednym z głównych sponsorów Formuły 1? Ja szczerze mówiąc już zapomniałem, w internecie jakoś kompletnie tego nie widać. Dopiero teraz zbliża się GP Włoch, czyli jeden z tych w którym browar ten jest tytularnym sponsorem.

Specjalnie z tej okazji zorganizowano mecz, o którym chyba nikt nie wiedział. Na prostej startowej zbudowano boisko, a w pięcioosobowych drużynach grali kierowcy F1 i byłe gwiazdy piłki (Alonso, Ricciardo, Verstappen, Grosjean, Perez, Dida, Roberto Carlos, Robert Pires, David Trezeguet, Christian Karembeu)

Kierowcy przegrali 22-10. Kilka bramek możecie zobaczyć na oficjalnej stronie F1 na Facebooku.

Fajnie, że takie akcje są organizowane, ale mecz był tylko pokazywany w telewizji Sky F1, informacja o wydarzeniu pojawiła się dopiero tego samego dnia. Po za tym organizować takie spotkanie tyko dla kilkudziesięciu fanów, którzy mają czwartkowe przepustki na tor, a zapewne o tej godzinie ich już nawet tam nie było.

No nie wiem, jeśli Heineken chce fanom przybliżyć F1 to na pewno nie w taki sposób.

Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.