Segregator newsów F1 - 27.8.2016

Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1.

Drivers blast Pirelli for ‘joke’ tyre pressures (Crash)
Pirelli ustaliło rekordowe ciśnienia opon na ten weekend i kierowcy nie są zadowoleni. Massa twierdzi, że na takich ciśnieniach nie jechał nigdy w swojej karierze i to jest jeden z problemów Williamsa w tym roku. 

Felipe Massa Q&A: I want to stay at Williams in 2017 (F1)
Brazylijczyk ma nadzieję na pozostanie w stawce w przyszłym roku. Powód? Zespoły będą chciały mieć doświadczonych kierowców, którzy już kiedyś prowadzili bolidy z taką przyczepnością w zakrętach.

Hamilton trying to be 'squeaky clean' (Autosport)
Lewis nie wie jak zespół pozwoli mu jechać w kwalifikacjach. Wiadomo, że będzie startował na końcu stawki, wiec nie ma sensu przejeżdżać wielu okrążeń, albo ustawiać samochód pod sobotnią sesję, on ma do pokonania wielu kierowców, ale w niedzielę.

Security beefed up for Formula One race after recent terror attacks in Europe (The Sun)
Po ostatnim terrorystycznym ataku związanym z ciężarówką we Francji nawet w Formule 1 zwiększono bezpieczeństwo. Oddzielono tereny dla pieszych od tych gdzie można poruszać się samochodami.

Long runs 'a big struggle' for Ferrari - Raikkonen (F1i)
Ferrari słabe w dłuższych przejazdach, a przez to jedynym zespołem, który może w niedzielę zagrozić Nico Rosbergowi jest Red Bull.Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1. Wybrane przeze mnie wiadomości z ostatnich dni, które pojawiły się na innych stronach w sieci. O ile znajdę czas, chciałbym taki post publikować codziennie. Jeśli sami znaleźliście coś ciekawego, wrzucajcie link i opis w komentarzu.