Top Ad unit 728 × 90

 

Segregator newsów F1 - 27.8.2016

Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1.

Drivers blast Pirelli for ‘joke’ tyre pressures (Crash)
Pirelli ustaliło rekordowe ciśnienia opon na ten weekend i kierowcy nie są zadowoleni. Massa twierdzi, że na takich ciśnieniach nie jechał nigdy w swojej karierze i to jest jeden z problemów Williamsa w tym roku. 

Felipe Massa Q&A: I want to stay at Williams in 2017 (F1)
Brazylijczyk ma nadzieję na pozostanie w stawce w przyszłym roku. Powód? Zespoły będą chciały mieć doświadczonych kierowców, którzy już kiedyś prowadzili bolidy z taką przyczepnością w zakrętach.

Hamilton trying to be 'squeaky clean' (Autosport)
Lewis nie wie jak zespół pozwoli mu jechać w kwalifikacjach. Wiadomo, że będzie startował na końcu stawki, wiec nie ma sensu przejeżdżać wielu okrążeń, albo ustawiać samochód pod sobotnią sesję, on ma do pokonania wielu kierowców, ale w niedzielę.

Security beefed up for Formula One race after recent terror attacks in Europe (The Sun)
Po ostatnim terrorystycznym ataku związanym z ciężarówką we Francji nawet w Formule 1 zwiększono bezpieczeństwo. Oddzielono tereny dla pieszych od tych gdzie można poruszać się samochodami.

Long runs 'a big struggle' for Ferrari - Raikkonen (F1i)
Ferrari słabe w dłuższych przejazdach, a przez to jedynym zespołem, który może w niedzielę zagrozić Nico Rosbergowi jest Red Bull.Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1. Wybrane przeze mnie wiadomości z ostatnich dni, które pojawiły się na innych stronach w sieci. O ile znajdę czas, chciałbym taki post publikować codziennie. Jeśli sami znaleźliście coś ciekawego, wrzucajcie link i opis w komentarzu.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.