Top Ad unit 728 × 90

 

Segregator newsów F1 - 26.8.2016

Zdjęcie dnia: Dzisiejszy poranek w Spa.

Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1.

Dwie nowe jednostki w trakcie tego weekendu dla Hamiltona. Już dziś w jego bolidzie pojawi się szósta turbosprężarką oraz szósty zestaw odzyskiwania energii cieplnej. To oznacza 15 pozycji do tyłu na starcie, a w sobotę z rana otrzyma jeszcze jedną, kolejne 15 pozycji. Dzięki czemu będzie z tych dwóch silników mógł korzystać do końca sezonu.

Ciekawi mnie tylko jedno, czy wiedząc o tym, że startuje z końca stawki nie popełni w treningach jakiegoś błędu, dzięki któremu otrzyma 3 reprymendę w tym sezonie i cofnięcie o 10 pozycji, które zupełnie nic nie zmieni, a będzie miał potem czyste konto.

'Schumacher would cheat to win' – Lauda (BBC)
Lauda opowiada o tym jak Michael Schumacher czasami oszukiwał, ale nie odbiera tego negatywnie. On walczył na śmierć i życie, inaczej nie mógłby wygrywać.

Button: Awesome 2017 cars will scare drivers (Autosport)
Wczoraj pisałem o tym, że Hamilton i Alonso nie do końca są przekonani do przyszłorocznych zmian, Button wręcz przeciwnie. Nie może doczekać się nowych opon i szerszych konstrukcji.

Back down to business (F1)
Bardzo fajny wywiad z Lewisem. Opowiada o swoim podejściu do Formuły 1, na przykład: "Pamiętam jak mój tata przyszedł do pokoju po podpisaniu kontraktu z McLarenem, to jaki chcesz procent ustalić dla mnie procent i odpowiedziałem, o czym ty mówisz, ja chcę po prostu się ścigać."

Kierowcy Ferrari o dziwo potrafią ładnie zapakować prezent. Kimi jak to Kimi, a Sebastian jak to Sebastian ;-)Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1. Wybrane przeze mnie wiadomości z ostatnich dni, które pojawiły się na innych stronach w sieci. O ile znajdę czas, chciałbym taki post publikować codziennie. Jeśli sami znaleźliście coś ciekawego, wrzucajcie link i opis w komentarzu.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.