Top Ad unit 728 × 90

 

Segregator newsów F1 - 22.8.2016

Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1.

Williams ready for a star driver - Symonds (Autosport)
Zespół Franka Williamsa w końcu chciałby mieć kierowcę, który jest materiałem na mistrza. W poprzednich sezonach kończyli mistrzostwa na 3 pozycji, a pieniądze były inwestowane w rozwój bolidu, teraz twierdzą, że do wygranych potrzebny jest jeszcze lepszy kierowca.

Jenson Button, Sergio Perez i Felipe Nasr są głównymi kandydatami na miejsce Felipe Massy.

Alonso: 'Rossi is an inspiration for me to keep going' (Motorsport)
Fernando grozi, że jeśli przyszłoroczne przepisy nie pozwolą mu jechać na 100% przez cały dystans wyścigu, a nie bawić się w oszczędzanie opon i paliwa to będzie to jego ostatni sezon. Hiszpan dodał, że jego obecną inspiracją jest Valentino Rossi. Włoch w MotoGP przez kilka sezonów nie był w stanie walczyć o mistrzostwo, ale w końcu w zeszłym roku znowu wygrywał wyścigi i prawie wygrał tytuł.

Force India needs 'another £200m' to challenge at the top (F1i)
200 milionów funtów. Tyle potrzebuje Force India jeśli ma wykonać kolejny krok w Formule 1 i walczyć o wygrane."

Lotus 79 na torze Laguna Seca, wspaniały widok


 Segregator newsów to skrót wiadomości, opinii ze świata Formuły 1. Wybrane przeze mnie wiadomości z ostatnich dni, które pojawiły się na innych stronach w sieci. O ile znajdę czas, chciałbym taki post publikować codziennie. Jeśli sami znaleźliście coś ciekawego, wrzucajcie link i opis w komentarzu.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.