Assetto Corsa - premiera 26 sierpnia

Fani motoryzacji odliczają dni do premiery konsolowej wersji Assetto Corsa. Niezwykle realistyczny symulator, który powstał w studio Kunos Simulazioni, będzie miał swoją premierę 26 sierpnia. Wydawnictwo Techland, oficjalny partner 505 Games na rynku polskim, zaprasza do obejrzenia nowego zwiastuna wyjątkowych wyścigów.

Zwiastun podkreśla unikalne elementy niezwykłej produkcji takie jak auta przeniesione do gry z najwyższą dbałością o detale czy laserowo skanowane trasy. Znalazło się w nim również miejsce na prezentację niektórych trybów gry, trybu wieloosobowego, którzy obsłuży jednocześnie 16 graczy i nadchodzących DLC – Red Pack i Japanese Pack – dzięki którym do gry trafią m.in. bolid Ferrari SF15-T oraz tor Red Bull Ring. Kunos Simulazioni podkreślają, że Assetto Corsa to gra stworzona przez entuzjastów wyścigów i skierowana do entuzjastów wyścigów.


Assetto Corsa będzie też dostępna w limitowanej edycji premierowej – Prestige Edition. Premierowy nakład będzie wzbogacony o darmowy bonus – Prestige Pack. Pod tajemniczą nazwą kryje się 9 niesamowitych samochodów.

Prestige Edition będzie dostępna dokładnie w tej samej cenie, co wydanie standardowe (219,90 zł). Ilość gier jest ograniczona, tylko do wyczerpania zapasów.
Więcej informacji: http://www.console.assettocorsa.net/pl

Assetto Corsa - premiera już 26 sierpnia. Gra będzie dostępna na rynku w polskiej wersji kinowej, na platformie PlayStation 4 oraz Xbox One w cenie 219,90 zł.