Top Ad unit 728 × 90

 

Trailer gry F1 2016

Nastał ten czas w roku, kiedy to możemy spodziewać się kolejnej odsłony gry związanej z Formułą 1 od Codemasters. Do tej pory nie znaliśmy wielu szczegółów, ale część z nich pokazuje nowy trailer. Po pierwsze wraca tryb kariery w którym nasze wyniki będą decydować o zainteresowaniu poszczególnych zespołów.

Po za tym będziemy mogli zobaczyć takie nowości jak 22 osobowy tryb multiplayer, manualne starty, okrążenia formujące, samochód bezpieczeństwa i jego wirtualna odmiana VSC.

Nie wiem tylko, czy nie będzie trzeba po premierze czekać na aktualizację, która poprawi problem z skręcaniem w prawo, jeśli wybierzemy Nico Rosberga, albo Sebastiana Vettela za swojego kierowcę ;-)Z informacji prasowej: "Twórcy F1 2016 zadbali o to, by gra wiernie oddawała realia Formuły 1" - zapewnia w komunikacie prasowym polski wydawca produkcji Codemasters, firma Techland. "Przed startem wyścigu gracz weźmie udział w okrążeniu testowym, służącym rozgrzewce opon. Podczas wjeżdżania do pit stopu będzie musiał pilnować odpowiedniej prędkości, by uniknąć kary, a na torach pojawi się samochód bezpieczeństwa. Poprawione zostaną fizyka bolidów oraz stopień ich uszkodzeń, przemodelowano też krawężniki ogradzające tor - zwane w wyścigowym slangu tarkami - tak, by bolidy możliwie najwierniej reagowały na kontakt z nimi. Detale sprawią, że poziom realizmu w F1 2016 zadowoli nawet najbardziej zagorzałych sympatyków tego sportu" - dodaje Techland.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.