Top Ad unit 728 × 90

 

Gdzie oglądać F1? Transmisje GP Australii 2016

Jak już pewnie dobrze wiecie Formuła 1 w tym sezonie w Polsce będzie transmitowana w kanale Eleven Sports. Stacja ogłosiła, że komentatorami zostali Mikołaj Sokół oraz Michał Gąsiorowski.

Tego pierwszego wszyscy znają. Lata temu komentował wyścigi jeszcze w TV4, a ostatnio był częstym gościem studia w Polsacie. Ten drugi jest na co dzień prowadzącym audycję Trzecia Strona Medalu w radiowej Trójce.

 Znamy już godziny poszczególnych sesji. W programie widać, że postawiono na transmisje na żywo. W transmisji zaplanowano też studio na trzydzieści minut przed starem i po zakończeniu wyścigu.

Pakiet Eleven Sports Network kosztuje przeważnie w poszczególnych sieciach 15,90

W Polsce kanały Eleven i Eleven Sports można oglądać za pośrednictwem platformy nc+, player.pl, UPC, Multimedia Polska, INEA, Netia, East & West, Gawex, City-Net, Elsat, WTvK, JMDI, Supermedia, STTB, ASTA-NET, Antserwis i TVK SM Grudziądz. Dzięki umowie o współpracy z Agora SA, Ringier Axel Springer Polska i Grupą WP, niektóre treści zamieszczane są również w serwisach sport.pl, onet.pl, wp.pl.

GP Australii 2016 – plan transmisji:

1. sesja treningowa – na żywo, piątek, 2:30
2. sesja treningowa – na żywo, piątek, 6:30 (powtórka o 14:00)
3. sesja treningowa – na żywo, sobota, 4:00
Kwalifikacje – na żywo, sobota, 7:00 (powtórka w sobotę o 12:00 i w niedzielę o 4:30)
Studio przed wyścigiem – na żywo, niedziela, 5:30 (powtórka o 9:30)
Wyścig – niedziela, 6:00 (powtórka o godz. 10:00)

Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.