Top Ad unit 728 × 90

 

Spacerowicz aresztowany

27 latek został aresztowany po tym jak wtargnął na tor w trakcie Grand Prix Singapuru na torze Marina Bay.

Samochód bezpieczeństwa musiał wyjechać na tor po tym jak mężczyzna został zauważony, przechadzając się po torze, chwile później sam wrócił za bariery bezpieczeństwa.

Wszyscy w trakcie transmisji telewizyjnej mogli zobaczyć jak spaceruje między 13, a 14 zakrętem. Czekamy jeszcze na wyjaśnienie jak dokładnie się tam znalazł i po co.

Nie po raz pierwszy doszło do takiej sytuacji. W 2000 roku w trakcie GP Niemiec mężczyzna przekroczył tor, a trzy lata później na Silverstone Neil Horan, biegł wprost pod nadjeżdżające bolidy. Władze muszą przyjrzeć się uważniej tym wydarzeniom, prędzej czy później może dojść w ten sposób do groźnego wypadku.


[post_ad]
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.