Top Ad unit 728 × 90

 

Transmisje F1 w sezonie 2016

W Polsce w sierpniu pojawią się dwa nowe kanały sportowe, uruchomi je grupa Eleven Sports Network, nazywać się będą: Eleven i Eleven Sports. W pierwszym znajdą się wyłącznie mecze piłki nożnej, w drugim będą też inne dyscypliny sportowe, między innymi od przyszłego sezonu transmisje Formuły 1.

Nie wiadomo, kto będzie komentował wyścigi i gdzie dokładnie kanał będzie dostępny. Wiadomo tylko jedno, te kanały na pewno będą dodatkowo płatne. Z czasem poinformuje was o wszystkich szczegółach, ale wygląda na to, że szykują się w Polsce duże zmiany w oglądalności F1 od sezonu 2016.

Polsat w poprzednich dwóch latach prawa kupował dopiero na ostatni moment i tylko na jeden sezon. Eleven Sports Network prawdopodobnie zakupiło prawa do końca sezonu 2019.

Aktualizacja
[post_ad]
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.