Top Ad unit 728 × 90

 

Komentatorskie bingo - GP Kanady 2015

Wyścigi w Formuły 1 w Kanadzie należą do najbardziej emocjonujących i charakterystycznych w sezonie. Razem z Karolem z cyrkf1.pl zapraszamy do wspólnej zabawy w Komentatorskie bingo. Trzeba uważnie oglądać i słuchać komentatorów Polsatu podczas transmisji z GP Kanady 2015.

Zasady zabawy są proste. Poniżej (można pobrać w wyższej rozdzielczości lub wydrukować) znajduje się plansza z 23 różnymi tematami. Jeśli podczas weekendu z F1 w Kanadzie usłyszycie jak Andrzej Borowczyk lub Grzegorz Jędrzejewski podejmują jeden z tych tematów, to trzeba go odznaczyć lub dać znać o tym w komentarzu. Zobaczymy ile z nich udało się nam trafnie przewidzieć.


[post_ad]
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.