Top Ad unit 728 × 90

 

Hamilton zostaje z Mercedesem na kolejne 3 sezony

Lewis Hamilton po miesiącach negocjacji i spekulacji w mediach w końcu podpisał kontrakt ze swoim obecnym zespołem. Od dziś już wiemy, że Brytyjczyk w Mercedesie będzie się ścigał przynajmniej do końca sezonu 2018.

Hamilton: "Mercedes to mój dom i nie mogę być bardziej szczęśliwy niż teraz, kiedy wiem, że zostanę na kolejne trzy lata. Zespół posiada w swoich szeregach wielkich pasjonatów, zarówno od sal konferencyjnych po fabrykę, dysponując jednocześnie wielkim głodem zwyciężania. Nawet pomimo wygrania mistrzostw w ubiegłym roku, jeszcze bardziej jesteśmy chętni sukcesów i podobnie jest w moim przypadku. Obecny bolid Mercedesa jest najlepszym jakim kiedykolwiek jeździłem w karierze, mam wielką frajdę każdego weekendu i ścigając się nim na torze jeżdżę na limicie. Mercedes wspiera mnie od 1998 roku i jestem dumny, że nowy kontrakt oznacza, iż razem będziemy obchodzili dwudziestolecie partnerstwa."
[post_ad]
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.