Top Ad unit 728 × 90

 

Stan Julesa Bianchiego - aktualizacja 12.04.2015

Philippe Bianchi, ojciec Julesa w sobotę odpowiedział na kilka pytań dotyczących stanu swojego syna po zeszłorocznym wypadku w Grand Prix Japonii.

Jules znajduje się obecnie w Nicei, nie jest już w szpitalu Saint Roch, niestety nadal jest w śpiączce. Ojciec zapewnia, że jego syn nadal walczy. Z medycznego punktu widzenia jego stan jest stabilny, oddycha samodzielnie, z fizycznego punktu widzenia nie ma żadnych problemów. Wszystkie jego organy pracują poprawnie. Niestety nadal jest nieprzytomny.

Oczywiście są oznaki poprawy. Lekarze w przeciwieństwie do momentów po wypadku są pozytywnie nastawieni. Są pewne oznaki tego, że jest lepiej. Jules więcej się porusza w łóżku. Zacieśnia ręce w okół ich, ale nikt nie może być pewny, czy to normalna reakcja, czy tylko odruch.

Philippe Bianchi po raz kolejny dziękuje tym co ich wspierają i pamiętają, da nam wszystkim znać jak tylko coś się zmieni.
[post_ad]
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.