Top Ad unit 728 × 90

 

Mocniejsza jednostka napędowa Hondy na GP Bahrajnu

Eric Boullier twierdzi, że Honda przygotowała mocniejszy silnik dla McLarena na wyścig w Bahrajnie. Oczekują, że tak zwany "power up" pozwoli im w końcu walczyć o punkty. W dotychczasowych trzech Grand Prix kierowcy McLarena jeszcze nie punktowali.

Fernando Alonso w Chinach dopiero pierwszy raz dojechał do mety. Hiszpan był dwunasty, dwa miejsca wyżej niż Jenson Button, który po wyścigu otrzymał karę czasową za kolizję z Pastorem Maldonado.

Boullier powiedział, że w ten weekend mieli bardzo dobrą niezawodność, żadnych problemów technicznych, dlatego też w Bahrajnie będą mogli odblokować więcej mocy w jednostce napędowej. Zdradził też, że ich dotychczasowe słabe wyniki, wynikają z tego, że pozostałe zespoły w kwalifikacjach korzystają z mocniejszych map silnika, na które oni nie mogą sobie pozwolić. W wyścigu jednak wszyscy przykręcają jednostki napędowe, dlatego ich tempo w porównaniu do reszty stawki jest bardziej wyrównane.

W Bahrajnie wykorzystają mocniejsze ustawienia silnika, jeśli nie będzie problemów to w Hiszpanii wykonają kolejny krok.[post_ad]
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.