Top Ad unit 728 × 90

 

McLaren Honda z lepszymi silnikami już w Barcelonie

Do kolejnych testów zostało mniej niż dwa tygodnie. Yasuhisa Arai  wierzy, że Honda rozwiąże problemy z niezawodnością w ciągu następnych dwóch tygodni i w Barcelonie, bolid McLarena będzie się pojawiał dużo częściej na torze.

Podczas testów w Jerez, japoński dostawca silników borykał się z wieloma problemami, co uniemożliwiło zebraniu dużej ilości danych. McLaren zadecydował, że pojawią się z bardzo ekstremalnymi rozwiązaniami na torze i krok po kroku będą każdy problem rozwiązywać. Yasuhisa Arai jest pewny, że rozpoczynające się 19 lutego testy w Barcelonie będą o wiele lepsze.

- Istnieje kilka kłopotów, z którymi musieliśmy się zmierzyć w tym tygodniu. Uporamy się z nimi i będziemy gotowi na kolejne testy w Barcelonie – przekonywał Arai.

- Zrobimy krok do przodu. Niektóre części zostaną ostatecznie wymienione przed inaugurującym wyścigiem, ale tylko niektóre. Nadal badamy kilka rzeczy, a ostateczne decyzje podejmiemy tuż przed Melbourne.
[post_ad]
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.