Top Ad unit 728 × 90

 

Sauber też w nowych barwach?

Jak donosi gazeta Universo, stajnia z Hinwil może porzucić swoje szare malowanie z ostatnich sezonów. Po prezentacji zespołu Force India widać było, że Sauber będzie musiał szukać nowych sponsorów. Prawie wszyscy, którzy wcześniej wspierali Gutierreza zostali podebrani.

Po zatrudnieniu w roli kierowcy wyścigowego Felipe Nasra, do Saubera przybyło Banco do Brasil i niewykluczone, iż C34 może wyglądać identycznie jak samochód GP2 Brazylijczyka z ubiegłego sezonu.

Z dalszej części raportu dowiadujemy się, że rozwój nowej konstrukcji mógł zostać w pewnym momencie zatrzymany. Szwajcarska ekipa ze względu na problemy finansowe musiała zawiesić prace nad C34 i istnieje ryzyko, że nowy bolid może nie pojawić się podczas pierwszych testów w Jerez. Poza tym światło dzienne ujrzały doniesienia, jakoby Sauber miał odebrać nowe jednostki napędowe od Ferrari dopiero w sobotę.

Rzecznik stajni z Hinwil – która nie potwierdziła daty prezentacji C34 – zapytany o obecność na torze Jerez z nową konstrukcją, odpowiedział, że „obecnie trwają prace mające na celu przygotować samochód do pierwszego testu w Jerez”.
[post_ad]
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.