[post_ad] Poniżej naprawdę ciekawy filmik. Widać porównanie czterech bolidów z toru Hungaroring na Węgrzech. Nico Rosberg w Mercedesie, Jenson Button w McLarenie, Sergio Perez w Force India i Marcus Ericsson w Caterhamie. Co się rzuca od razu w oczy? Widać jak zdecydowanie łatwiej prowadzi się mistrzowski bolid od tego z końca stawki.


0 Komentarze