Top Ad unit 728 × 90

 

McLaren i Mercedes z nowymi malowaniami w nowym sezonie

Bolidy zespołów Mercedes i McLaren mogą w sezonie 2015 pojawić się na starcie w zupełnie nowych malowaniach. Hiszpański El Mundo Deportivo donosi, że aktualni mistrzowie świata mają skorzystać z specjalnej chromowanej farby, która się nazywa ‘Kromo’. Oznacza to, że nowy Mercedes W06 może przypominać bolidy McLarena z poprzednich sezonów.

Ta sama Hiszpańska gazeta donosi, że McLaren który w 1997 roku zmienił się w srebrną strzałę, teraz po zerwaniu współpracy z Mercedesem, również zmieni barwy. Honda nie chce by ich nowy zespół był kojarzony z Niemiecką firmą.

“Na ten moment plotki głoszą, że McLaren na testy przyjmie tradycyjny pomarańczowy kolor. Może też być biały, ponieważ to kolor z którego często korzysta Honda jak i w takich barwach był pierwszy bolid McLarena w 1966 roku.
[post_ad]
Ostateczne malowanie będzie głównie zależeć od tego jakich sponsorów uzyska McLaren. Moim zdaniem powinni wrócić do barw "Marlboro" z których korzystali przy wcześniejszej współpracy z Hondą.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.