Top Ad unit 728 × 90

 

Grand Prix Niemiec może wylecieć z kalendarza

Przyszłość Grand Prix Niemiec jest bardzo niepewna. W ostatnich latach liczba fanów spada z roku na rok, a teraz rzecznik prasowy toru Nurburgring ujawnił, że organizacja tegorocznego wyścigu stoi pod znakiem zapytania.

Wyścig na torze w Hockenheim mieliśmy rok temu, więc teraz normalnie powinniśmy mieć wyścig na Nurburgringu. W oficjalnym kalendarzu FIA widnieje tylko zapis, że tor pozostaje do potwierdzenia. Niestety organizatorzy wyścigu nie posiadają umowy z Formułą 1, a negocjacje prawdopodobnie trwają.

Bernie Ecclestone z roku na rok podwyższa opłaty, które tory muszą ponosić za organizacje wyścigów. Dlatego coraz więcej klasycznych Grand Prix ginie z kalendarza i są zastępowane przez egzotyczne lokalizacje.

Skoro szef Formuły 1 liczy tylko na obecność szejków na trybynach, ma gdzieś młodych fanów i tych śledzących wyścigi w internecie, to jak tu przyciągać nowych fanów?

Aktualizacja - GP Niemiec odbędzie się na torze Hockenheim
[post_ad]
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.