Top Ad unit 728 × 90

 

Vettel otrzyma w nagrodę jeden ze swoich bolidów


Sebastian Vettel na pożegnanie z Red Bullem otrzyma od swojego byłego już zespołu jeden z zwycięskich bolidów. Niemiec na swoją nagrodę będzie musiał poczekać, zapewne do zakończenia nowego kontraktu z Ferrari. Red Bull nie pozwoli by jego technologia znalazła się w rękach ich konkurentów.

W międzyczasie Sebastian otrzyma model byka w skali 1/2. Wcześniej zespół dał Adrianowi Neweyowi RB5 z 2009 roku, pierwszy ich bolid, który wygrał wyścig Formuły 1.

W ostatnich dniach odbyło się oficjalne pożegnanie Vettela w siedzibie zespołu. Poniżej na zdjęciu widać, że Sebastian mocno przyczynił się do wzbogacenia gabloty Red Bulla i należy mu się ta nagroda.Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.