Top Ad unit 728 × 90

 

Ostatni wyścig Alonso w Ferrari - dokument 1/2

Fernando Alonso w Abu Zabi jechał ostatni wyścig dla Ferrari. Hiszpan najprawdopodobniej podpisze kontrakt z McLarenem, ale wiadomość ta jeszcze nigdzie oficjalnie nie była potwierdzona. Ostatni weekend z Ferrari Hiszpan postanowił udokumentować.

Hiszpańska telewizja śledziła go przez ostatnie 4 dni w Abu Zabi i nakręcili świetny film w którym Fernando jest narratorem. Poniżej znajdziecie jego pierwszą część z angielskimi napisami. Naprawdę warto zobaczyć świat kierowcy F1 z jego perspektywy, dzieje się w nim wiele rzeczy o których w czasie normalnych transmisji się nawet nie wspomina.

Zapraszam do oglądania, można się dowiedzieć kilku ciekawostek. Alonso na przykład wspomina, że woli się nie odzywać w trakcie briefingu kierowców z Charlie Whitingiem ponieważ każda uwaga może sprawić, że kolejna decyzja sędziów może być nie po jego myśli..Część druga - tutaj
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.