Top Ad unit 728 × 90

 

Marussia również nie wystartuje w GP USA

Wygląda na to, że w Stanach Zjednoczonych zobaczymy tylko 18 bolidów na starcie w Austin. Marussia podobnie jak Caterham nie wystąpi w zbliżającym się Grand Prix z powodów finansowych.

Ecclestone zdradził dziś w wywiadzie udzielonym agencji prasowej Reuters: "Żaden z tych dwóch zespołów nie pojedzie do Ameryki"

Wszystkie pozostałe bolidy F1 do Austin są wysyłane dzisiaj. Ostatni raz 18 bolidów pojawiło się na starcie w Grand Prix Monaco w sezonie 2005. Wtedy to zespół BAR był zawieszony na dwa wyścigi za dodatkowy ukryty zbiornik paliwa.

FIA potwierdziła już, że nie będzie wymagała od najbogatszych zespołów wystawienia 3 bolidów, przynajmniej do końca tego sezonu
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.