Top Ad unit 728 × 90

 

Audi zaprzecza, że przechodzi do Formuły 1

Wczoraj w internecie pojawiły się sensacyjne informacje. Według Auto Expressu Audi planowało wejście do Formuły 1 w sezonie 2016. Niemiecka firma miała w tym samym czasie zrezygnować ze startów w DTM i WEC.

Wczoraj wieczorem wydano jednak krótkie sprostowanie na Twitterze. Audi napisało, że plotki te pojawiają się od lat i nie ma do nich żadnych podstaw.

Formuła 1 przechodzi obecnie kryzys. Dwa zespoły nie wystartują w wyścigach w USA i Brazylii. Prawdopodobnie nie wrócą już też na start przyszłego sezonu. Taki wielki koncern motoryzacyjny jak Volkswagen mógłby wystawić na start zespół Porsche. Naprawdę nie miałbym nic przeciwko, ale to tylko pobożne życzenia fanatyka F1.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.