Top Ad unit 728 × 90

 

Alonso opuszcza Ferrari

Luca di Montezemolo w trakcie wywiadu udzielonego w telewizji RAI potwierdził ,że Fernando Alonso opuszcza Ferrari. Zespół jeszcze oficjalnie nie potwierdził tych informacji.

"Alonso odchodzi z dwóch powodów, rozumiem, że chce spróbować doświadczyć czegoś w innym środowisku z inną motywacją, a dodatkowo w jego wieku już nie ma dużo czasu na próbowanie"

Źle wpłynęły na niego tegoroczne wyścigi. Nie odniósł żadnego zwycięstwa i chce spróbować po tylu latach w innym miejscu. Czasami kierowcy potrzebuję tej zmiany, tak jak Hamilton przechodząc do Mercedesa dwa lata temu.

Teraz tylko musimy poczekać na oficjalną informację z zespołu. Zapewne otrzymamy ją wraz z potwierdzeniem, że to Sebastian Vettel przejmuje stanowisko Hiszpana w Ferrari.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.