Honda wraca do Formuły 1 już w przyszłym sezonie i najprawdopodobniej nie mogą się doczekać. W zeszłym miesiącu na torze Twin Ring Motegi postanowili sprawdzić trzy ikony tego sportu.
Bolid Williamsa FW11 z 1986 roku. McLarena MP4/4 z 1988 i MP4/5 z 1989 roku. Piękne bolidy, piękny dźwięk. Zapraszam do oglądania.
Honda FW11 ('86)
Honda MP4/4 ('88)
Honda MP4/5 ('89)