Gdzie oglądać Grand Prix Monaco F1?


Tradycyjnie weekend Grand Prix w Monaco rozpoczynamy w czwartek. To dziś zostaną rozegrane dwie sesje treningowe, w piątek zawodników czeka przerwa. Wszyscy tę rundę kojarzą z niesamowitym spektaklem i miejmy nadzieję, że tegoroczny wyścig również nas nie zawiedzie.

Do tej pory Mercedes dominował we wszystkich rundach mistrzostw świata, w Monaco ich przewaga powinna zostać zredukowana. Na tym torze moc silnika nie jest już tak ważna jak docisk aero i bezbłędna jazda kierowcy.

Pirelli zabrało do Monaco dwie najbardziej miękkie mieszanki, ale zawodnicy w tegorocznych bolidach i tak będą narzekać na małą przyczepność. Większy moment obrotowy, płytsze tylne skrzydło, brak dmuchanego dyfuzora sprawia, że jazda pomiędzy barierami będzie trudniejsza niż w poprzednich latach. W takiej sytuacji dużo łatwiej o błąd kierowcy, a z pewnością nie jeden z nich do niedzieli taki popełni.

Jednym słowem czeka nas ciekawy weekend, a gdzie oglądać poszczególne sesje?

Transmisje odbywają się w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra. Powtórki możecie znaleźć na kanale Polsat Sport News. Dodatkowo Ja polecam dla tych z dobrym abonamentem na internet zakupu pakietu IPLI Sport. Koszt 3 miesięcy dostępu do kanałów sportowych Polsatu to 40zł, co daje nam 13zł na miesiąc za transmisje F1 w jakości HD.

22.05 10:00 - 1 Trening 14:00 - 2 Trening
24.05 11:00 - 3 Trening 14:00 - Kwalifikacje
25.05 14:00 - Wyścig

Linki do streamingu F1 na żywo tutaj

Więcej o transmisjach w internecie i na kanałach zagranicznych tutaj