Top Ad unit 728 × 90

 

Premiera gry F1 2013 w Polsce

Premiera gry F1™ 2013 w polskiej wersji językowej z dubbingiem na PC, PLAYSTATION 3 I XBOX 360

Najszybsza gra tego sezonu ze znakomitą polską wersją językową dostępna w sprzedaży w wersji pudełkowej oraz cyfrowej.

Tuż przed Grand Prix Korei do sklepów zawitała najnowsza produkcja studia Codemasters®, F1™ 2013, na PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360. Tytuł dostępny jest w pełnej polskiej wersji językowej z dubbingiem.

W F1 2013 gracze otrzymają jeszcze więcej zawartości dzięki RaceNet, dedykowanej społeczności graczy platformie sieciowej stworzonej przez Codemasters. RaceNet, począwszy od tego tygodnia, dostarczać będzie graczom regularnych wyzwań. Pierwszym z nich będzie próba czasowa w Korei, podczas której gracze będą ze sobą rywalizować, próbując ustanowić jak najlepszy czas w rankingach sieciowych. Wyścig odbywać będzie się na suchej nawierzchni, a gracze zasiądą za kierownicą bolidu Williamsa. Każdy uczestnik otrzyma dodatkowo 1000 PD, które posłużą do odblokowywania nagród do wykorzystania w grze.

Za pośrednictwem RaceNet możliwe będzie również tworzenie własnych rozgrywek. Gracze stworzą swoje próby czasowe, które odbędą się przy określonej pogodzie, na określonym torze i w określonym bolidzie, oraz ustalą czas ich trwania, a następnie rzucą wyzwanie znajomym, aby sprawdzić, kto ustanowi najlepszy czas w rankingach. RaceNet zawiera także graficzne przedstawienie statystyk oraz informacje o postępach w grze, a każdy zarejestrowany użytkownik otrzyma do wykorzystania w grze F1 2013 bolid Ferrari 312 T2 z 1976 roku, znany m.in. z kultowego filmu. Wyścig.

Więcej informacji na temat platformy RaceNet oraz rejestracja dostępne są pod adresem www.racenet.com.


Najnowsza produkcja studia Codemasters dostępna jest w dwóch edycjach:
• F1 2013, dostępna na PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360, zawierająca pełną grę z obecnym sezonem oraz klasyczną zawartością z lat 80,
• F1 2013: Classic Edition dostępna na PlayStation 3 i Xbox 360 (oraz, ekskluzywnie na platformie www.cdp.pl, w wersji PC) w której znaleźć można zawartość standardowej edycji, a dodatkowo klasyczną z lat 90. oraz pakiet klasycznych torów.

F1 2013 oferuje szereg zróżnicowanych trybów rozgrywki dla jednego oraz wielu graczy, w tym możliwość uczestniczenia w wyścigach wspólnie z przyjaciółmi na podzielonym ekranie.

F1 2013 zawiera także wiele ulepszeń, zarówno w kwestiach technicznych, jak i samej rozgrywki. Nowy tryb scenariuszy stawia przed graczami szereg wyzwań z FORMUŁY 1™ i umożliwia zdobywanie nagród, a opcja zapisania gry w środku sezonu pozwala na kończenie weekendów GRAND PRIX™ we własnym tempie. Rozbudowany test młodego kierowcy, wzorowany na autentycznym teście odbywającym się na torze Yas Marina w Abu Dhabi, wprowadza natomiast początkujących w świat FORMUŁY 1. Dzięki niezrównanej oprawie wizualnej oraz ulepszonej sztucznej inteligencja kierowców poczujesz się, jakbyś uczestniczył w autentycznym wyścigu FORMUŁY 1!

Więcej informacji na temat gry znaleźć można pod adresem www.cdp.pl/f12013.


O Grupie CD PROJEKT:
CDP.pl (wcześniej CD Projekt) to firma działająca na krajowym rynku, zajmująca się od 18 lat wydawaniem i dystrybucją gier komputerowych, a od 2009 r. również filmów na DVD oraz Blu-ray.
W październiku 2012 r. Spółka uruchomiła serwis cyfrowej dystrybucji gier CDP.pl.

Studio CD Projekt RED rozpoczęło produkcję własnych gier w roku 2002. W 2007 r. wydany został światowy hit – Wiedźmin – oparty na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Druga część Wiedźmina,
w wersji na komputery PC została wydana 17 maja 2011 roku, a 17 kwietnia 2012 roku gra zadebiutowała w wersji na konsole Xbox 360. Obie gry sprzedały się na całym świecie w ponad 5 mln egzemplarzy. W maju 2012 r. Spółka ogłosiła, że wspólnie z legendą gier RPG, Mikiem Pondsmithem, tworzy światowej klasy grę wideo opartą o świat Cyberpunk®. Pod koniec 2012 r. notowana na GPW spółka zmieniła nazwę na CD PROJEKT, CD Projekt RED pozostaje nazwą studia deweloperskiego.
W lutym 2013 r. studio zapowiedziało wydanie gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, która ma trafić do graczy w 2014 r.

W 2008 roku powstał należący do Grupy CD Projekt serwis internetowy GOG.com pozwalający na zakup i ściągnięcie przez Internet najlepszych klasycznych gier w wydaniach umożliwiających uruchomienie na najnowszych systemach operacyjnych. Od 2012 r. GOG.com rozszerzył swoją ofertę o nowsze tytuły i premiery niezależnych wydawców. W październiku 2012 r. wprowadził do oferty gry w wersji na komputery Mac.

Źródło: Informacja prasowa
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.