Shell pomalował Warszawę na czerwono! - wyniki konkursu

W ostatnią sobotę ulice stolicy zamieniły się w morze czerwieni, kiedy ponad 30 000 osób wzięło udział w Shell V-Power Nitro+ Show chcąc obejrzeć pokaz kierowcy Scuderia Ferrari - Felipe Massy, który przyjechał w związku z promocją nowej generacji paliw Shell.

WYNIKI KONKURSU

Zwycięzcami naszego konkursu w którym do wygrania były bony na paliwo są:

Błażej Anuszkiewicz - "Lubię jeździć szybko ale również mądrze, najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo i ochrona. Stosując paliwo Shell Nitro + mam pewność, że każdy element mojego silnika nawet w ekstremalnych warunkach jest chroniony a dodatkowe osiągi pozwalają na jeszcze większe zadowolenie z jazdy"

Arkadiusz Seroczyński - "Od jakiegoś czasu zauważyłem, że mój silnik pracuje mniej czysto i występują momentami spadki mocy. Po zapoznaniu się z tematem zacząłem stosować środek do czyszczenia układu paliwowego marki Shell co spowodowało poprawę pracy i mocy silnika. Jest jednak mały szkopuł - stosowanie go wymaga niestety pilnowania kiedy w zbiorniku będzie mało paliwa co nie jest wygodne. Wprowadzenie paliwa Shell Power Nitro zaoszczędzi czas i zbędne kłopoty przy eksploatacji silnika :)"

Aleksandra Paliszewska - "Myślę że dzięki paliwu Shell V-Power Nitro + silnik w aucie taty będzie w lepszym stanie, będzie odporniejszy na zatarcia i pyły. Paliwo to pozwoli na lepszą i wydajniejszą jazdę, bez nieprzewidzianych postojów, a tata o wiele chętniej będzie mi pożyczał auto. Poza tym tata twierdzi, że jeśli naleję takiego porządnego paliwa do starego auta babci (które to jest o wiele chętniej mi udostępniane) to będę latać "tą kupą złomu", z chęcią bym się o tym przekonała."

Warszawa, 20 maja 2013r. – W fantastycznej atmosferze, tysiące fanów Ferrari miało okazję być świadkami pierwszego wydarzenia ulicznego zorganizowanego na tak szeroką skalę przez Shell Polska z udziałem samochodów Scuderia Ferrari. Gość specjalny imprezy – Felipe Massa, zaprezentował potęgę i możliwości bolidu Ferrari F60 na specjalnie zaprojektowanym torze miejskim w centrum stolicy.

O poranku, Massa odwiedził jedną z warszawskich stacji paliw Shell, gdzie Shell V-Power Nitro+ zostało zatankowane na potrzeby popołudniowych pokazów ulicznych. Nowo wprowadzone na polski rynek paliwo zawiera w 99 procentach takie same składniki, jak paliwo Shell V-Power wykorzystywane podczas wyścigów przez Scuderia Ferrari. Będąc na stacji, Felipe zaskoczył kilku klientów osobiście tankując ich samochody.

W ramach premiery, w sali po brzegi wypełnionej przez media, gość specjalny uczestniczył w sesji koktajlowej z udziałem naukowców Shell. Podczas pokazu na żywo, naukowe probówki, zlewki i odczynniki zastąpiono sokami owocowymi, shakerem i innymi akcesoriami barmańskimi. Razem, Felipe Massa i naukowcy mieli mnóstwo zabawy tworząc koktajle odzwierciedlające różnorodne składniki używane do tworzenia zaawansowanej formuły Shell V- Power Nitro+, która w porównaniu do Shell V-Power, zapewnia o 25% lepszą redukcję tarcia, poprawiając wydajność silnika oraz jego natychmiastowe działanie.