Overtorque Stunt Racing - gra samochodowa online

Lubisz gry samochodowe? Usiądź za kierownicą jednego ze spektakularnych samochodów sportowych i pokaż co potrafisz na torze wyścigowym! W Overtorque Stunt Racing masz do wyboru jeden z czterech trybów: Race, Hot Dog, Interceptor lub Free Roam.

W trybie Race walczysz z przeciwnikami na kilkunastu torach wyścigowych. W trybie Hot Dog “ścigasz się” z czasem. W Interceptor musisz stawić czoło nieuczciwym przeciwnikom, w tym trybie możesz spróbować staranować auto przeciwnika. Tryb Free Roam jest okazją do potrenowania.Trening jest nie tylko okazją do ćwiczeń - spróbuj podczas treningu odkryć 20 tajemnic a wygrasz bonus wart 100 000 $.

Kiedy zdobędziesz już dużo punktów pojawi się możliwość wygrania nagród. Na przykład istnieje nagroda Bling 1, przyda się gdy zechcesz zmienić kolor swojego samochodu sportowego. Jest też nagroda Bling 2, która pozwala na zakup nowego zestawu kół. W trybie Stunt Racing można również zbierać zielone, żółte i czerwone koła. Zielone jest warte 15 dodatkowych sekund. Jeśli wybierzesz żółte lub zielone, otrzymasz więcej czasu i pieniędzy. Podczas kolejnych okrążeń zauważysz, że czas jest bardzo ważny więc to koło może być naprawdę przydatne.

Podczas jazdy w samochodzie sportowym możesz nawet wznieść się w powietrze. Dzięki temu można wykonywać wspaniałe akrobacje i zarobić dodatkową kasę. Gdy Twój samochód wymknie się spod kontroli wtedy możesz jeszcze zmienić kierunek. Podczas gry jadąc pośród pięknych krajobrazów i skacząc autem na stromych zboczach z pewnością poczujesz ściskanie żołądka.
Gdy zaczniesz już grać w tę grę, to nie będziesz chciał przestać tylko będziesz jechał szybciej i jeszcze szybciej.

Copyright