Typowanie GP Malezji z N'GINE

Ogłaszamy konkurs na wytypowanie podium Grand Prix Malezji. Do wygrania naprawdę energetyzująca nagroda. Zadanie nie jest trudne, a każdy może zwyciężyć.

By wygrać trzeba kliknąć czteropak napoju N'Gine znajdującego się poniżej. Przeniesie on was na nasza Facebookową stronę.

Tam w komentarzu trzeba zostawić swoją propozycję rezultatu wyniku w Malezji, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Wygrywa 5 osób, które jako pierwsze poprawnie wytypują pierwszą trójkę kierowców na podium.

Na zwycięzców czeka zestaw N'GINE ufundowany przez firmę FoodCare - jeden zestaw to 4 czteropaki napoju.

N’GINE to należąca do FoodCare marka napojów energetycznych osadzona w pełnym niewyobrażalnych prędkości męskim świecie motoryzacji. Od początku obecności na rynku, brand jest silnie związany ze sportowymi emocjami na najwyższym światowym poziomie. N’GINE stanowi doskonałe źródło energii, a także wyzwala chęć pozytywnej i energetycznej rywalizacji w codziennym wyścigu do mety! Na nowe puszki N’GINE powróciło charakterystyczne logo „Kubica Team”, którym napój był sygnowany w czasie współpracy marki z gwiazdą Formuły 1, Robertem Kubicą w 2010 roku. Obecnie N’GINE dostępny jest
na rynku w dwóch wariantach smakowych – Classic oraz Mojito.

Link do konkursu