Motosport pod choinkę! CZAS START!

Motosport jest inspiracją marki Ozoshi. Projekty do najnowszej kolekcji na zimę 2012 powstały z myślą o fanach motoryzacji i ciekawego designu ubrań. W ofercie marki znalazły się między innymi akcesoria, nawiązujące do kolorystyki i symboliki torów wyścigowych.

W najnowszej kolekcji Ozoshi można znaleźć kilka propozycji prezentów pod choinkę. Jedną z nich jest nowość marki - plecak BP Ozoshi Black. Plecak 3-komorowy z wyprofilowanymi, wzmocnionymi plecami to idealny prezent dla miłośników motoryzacji.

Już najwyższy czas na wybranie upominków świątecznych. Dla fanów praktycznych prezentów marka Ozoshi przygotowała kolekcję czapek zimowych z ciekawymi nadrukami. To decydowanie propozycja dla miłośników szybkich samochodów oraz dla pasjonatów wyścigów Formuły 1. Kolorystyka i design czapek zimowych od Ozoshi nawiązuje do symboli związanych z tym sportem.

Kolejną propozycją na prezent jest niewątpliwie nowość marki - JV HOSHI BLACK. To pikowana kamizelka w kolorze czarnym – idealna na zimowe wypady. Oprócz walorów praktycznych, zdecydowanie zwraca uwagę jej prosty design. Gumowe logo w kolorze czerwonym ożywia ciemną kamizelkę.


Najnowszą kolekcję marki Ozoshi można zobaczyć na www.thesigned.com .

Wyścigowe zakupy przedświąteczne – CZAS START!

Więcej informacji:

DESTINO COMMUNICATIONS
Kamila, kamila@destinocommunications.com