Odjazdowe nowości od Ozoshi. Czas na czapki!

Kolekcja ubrań i akcesoriów marki Ozoshi jesień/zima 2012 to połączenie dwóch inspiracji – motoryzacji oraz lifestylu. Fani Formuły 1 niewątpliwie znajdą w najnowszej kolekcji coś dla siebie. Znajdziecie ją na stronie www.thesigned.com

Projektanci Ozoshi na sezon zimowy przygotowali serię czapek skierowaną do miłośników wyścigów, w której znalazł się między innymi model CW YUKIO. Czapkę CW YUKIO charakteryzuje ciekawy wzór kratki w stylu „racing flag". Model występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: czarno-białym oraz czerwono-czarnym.
Kolejnym modelem, którego fani motoryzacji na pewno nie mogą przegapić jest CW TAISHO – czapka została wykonana z akrylu, ciekawym elementem tego modelu jest gumowa etykieta z napisem Ozoshi Racing na tle „racing flag”. Kolekcja czapek Ozoshi idealnie wpasowuje się także w trendy stylu lifestylowego. Must have tej zimy jest niewątpliwie czapka z pomponem. Najmodniejsze nakrycie głowy tego sezonu znalazło się także w kolekcji marki Ozoshi. Model CW TAISHO z pomponem występuje w trzech kolorach: czarnym, białym i czerwonym.

Więcej informacji:

Kamila, kamila@destinocommunications.comKonkurs

Dodatkowo zapraszam was do polubienia naszej strony na facebooku, ponieważ już jutro startuje konkurs, a do wygrania super ciuchy Ozoshi. Wystarczy wytypować trójkę najlepszych kierowców GP Brazylii.