Top Ad unit 728 × 90

 

Williams szykuje nowości na Hiszpanię - aktualności ze świata F1

Zespół Williams kontynuuje swoje próby poprawienia tegorocznego bolidu FW33. Na nadchodzące Grand Prix Hiszpanii przygotowali więc nowe tylne skrzydło i dyfuzor. Na tor w Barcelonie wybierają się z nadzieją na zdobycz punktową.

Dyrektor techniczny Sam Michael powiedział: “Od Grand Prix Turcji, pracowaliśmy nad nowym tylnym skrzydłem które już testowaliśmy podczas piątkowych treningów na torze Istanbul Park, w Barcelonie będą one na obu naszych bolidach."

“Dodatkowo będziemy mieli nowy dmuchany dyfuzor do testowania"

Williams jest jednym z czterech zespołów które w sezonie 2011 jeszcze nie zdobyły punktów, pozostałe to Lotus, HRT oraz Virgin.

Ciekawostką ostatnich dni jest też to, że poza wszystkimi nowymi torami które pojawiają się w kalendarzu Formuły 1 pojawił się cień nadziei na powrót Austriackiego A1-Ring, który właśnie zmienił nazwę na Red Bull Ring

Tor ten w ostatni raz był odwiedzony przez kierowców w 2003 roku. Potem przepisy unijne i sprawa zakazu reklamy tytoniu sprawiła, że finanse organizatorów drastycznie się skurczyły i Austria z kalendarza zniknęła. Tor został przejęty przez Red Bulla. W ten weekend miało miejsce ponowne otwarcie toru pod nową nazwą.

Brak komentarzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.