Zbierz legendarne modele Ferrari Formuły 1

Model Ferrari F1

NOWA KOLEKCJA OD DE AGOSTINI -„Legendy Ferrari F1”!​

W najnowszej kolekcji wydawnictwa De Agostini znajdziesz kolekcję spektakularnych bolidów Ferrari ze wszystkich epok w skali 1:24. Wykonane z metalu i odwzorowane w najdrobniejszych szczegółach, te doskonałe reprodukcje zachwycą kolekcjonerów samochodów, fanów Formuły 1 i entuzjastów Ferrari.

Fernando Alonso, Michael Schumacher, Alain Prost, Charles Leclerc, Kimi Räikkönen, Gilles Villeneuve, Niki Lauda... Lista legendarnych kierowców, którzy przez lata zasiadali za kierownicą Ferrari, jest imponująca. Teraz możesz cieszyć się tą ekscytującą historią w domu!

Zamów kolekcję na stronie http://tinyurl.com/F1FANKLUB i użyj kodu F1FANKLUB

Otrzymaj wyjątkowe prezenty tylko dla prenumeratorów!

Zamów kolekcję do 29 lutego 2024 r. i otrzymaj oficjalną koszulkę zespołu Ferrari w prezencie!

Skompletuj, podziwiaj i eksponuj kolekcję spektakularnych bolidów Ferrari ze wszystkich epok w skali 1:24. Miniatury wiernie odwzorowują oryginalne modele - wykonane z metalu i ABS, profile i nadwozia jak w oryginale, wiernie odwzorowane kokpity, odwzorowane z niezwykłym realizmem i dbałością o najdrobniejsze detale i zapakowane w eleganckie pudełka.

To unikatowa kolekcja (dostępna tylko w prenumeracie online), wydawana w Polsce po raz pierwszy, dzięki której te kultowe modele samochodów mogą być Twoje! Wszystkie modele zostały opracowane wyłącznie na potrzeby tej kolekcji.

W kolejnych numerach znajdziesz m.in. takie modele kultowych bolidów jak: Ferrari F175, Ferrari F1-2000, Ferrari F2012, Ferrari 312 T, Ferrari SF71H, Ferrari 312 T4, Ferrari SF1000, Ferrari F2002, Ferrari FS21, Ferrari F2003-GA.

W każdym kolejnym numerze znajdziesz (oprócz modelu) zeszyt z ciekawymi artykułami na temat historii Ferrari w Formule 1, szczegółową analizę poszczególnych modeli czy informacje o kierowcach, którzy stworzyli legendę Ferrari.

Wraz z prenumeratą otrzymasz wyjątkowe prezenty. Wśród nich: oficjalna czapka Ferrari, oficjalny kubek Ferrari oraz ekskluzywny gazetownik do przechowywania numerów.

W ofercie PREMIUM otrzymasz trzy repliki bolidów Ferrari F1 w skali 1:18 -> Ferrari SF-1000, Ferrari F1-75, Ferrari SF23. Te miniatury są prawdopodobnie jednymi z najpiękniejszych bolidów jednomiejscowych, jakie kiedykolwiek widziano na torze wyścigowym.

Mam także prezent dla osób, które zapłacą za prenumeratę kartą lub PayPal - kask Michaela Schumachera oraz Charlesa Leclerca w skali 1:5.

Zamów kolekcję na stronie http://tinyurl.com/F1FANKLUB i użyj kodu F1FANKLUB

Otrzymaj wyjątkowe prezenty tylko dla prenumeratorów!

Zamów kolekcję do 29 lutego 2024 r. i otrzymaj oficjalną koszulkę zespołu Ferrari w prezencie!

Model Ferrari F1

Model Ferrari F1