Zestawy klocków CaDA dla dorosłych

Kto powiedział, że zestawy klocków do budowy są przeznaczone wyłącznie dla dzieci? W firmie CaDA wierzą, że radość tworzenia czegoś od podstaw jest nie ma granic. Ta filozofia napędza ich do projektowania różnorodnych zestawów do budowy, które są dedykowane dorosłym, rozwijając ich kreatywność i dostarczając bogatego hobby. Zestawy klocków dla dorosłych znajdziecie tutaj

Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym budowniczym czy początkującym, jestem pewny że w poniższym zestawieniu znajdziesz zestaw, który cię zaciekawi i zachwyci. 

CaDA V12 Hypercar C61053W

Hypercar CaDa

Dla prawdziwych entuzjastów prędkości, Hypercar jest niekwestionowanym liderem wśród wyścigowych samochodów sportowych. Przejeżdżał błyskawicznie najszybszymi pasami i mknął po najbardziej wymagających torach wyścigowych; teraz jest gotów zrobić wielkie wejście do twojego domu. Zestaw CaDA Viva Hypercar C61505W dokładnie oddaje wygląd smukłego, o dużej prędkości i bardzo zaawansowanego superauta. To idealny zestaw dla fanów, którzy doceniają złożony design i wysokowydajny charakter tego kultowego pojazdu.

Podstawowe parametry:

Cena: 199,99 USD

Trudność składania: Wysoka

Liczba elementów: 4739

KUP

CaDA Telehandler C61051W

Telehandler CaDa

Zobacz złożony design i niezwykłe funkcje Hyperauta CaDA V12. Stworzone przez doświadczonego budowniczego Moc, SuhWan Ji, posiada oszałamiające drzwi skrzydłowe, odsłaniające precyzyjnie wykonane wnętrze, imitację silnika V12 oraz zaawansowany system zawieszenia. Z możliwością wyboru prędkości wysokiej lub niskiej, napędzanej dwoma solidnymi silnikami buggy, emocje związane z wysokowydajnymi pojazdami ożywają w tym modelu.

Kluczowe dane techniczne:

Cena: 239,99 USD

Trudność składnia: Wysoka

Liczba elementów: 4449

KUP