Nowy rozdział Formuły 1 z Monster Energy

Po 14 sezonach pełnych wzlotów i upadków wraz z zespołem Mercedes- AMG PETRONAS, Monster Energy rozpocznie w 2024 roku swój nowy rozdział w Formule 1.

„Bardzo cenimy zespół Formuły 1 Mercedes-AMG PETRONAS," powiedział Rodney Sacks, prezes i CO-CEO Monster Energy. "W szczególności chcemy podziękować Toto Wolfowi, za pełną sukcesów współpracę trwającą ponad dekadę. Życzymy zespołowi wszystkiego najlepszego w nadchodzących sezonach mistrzowskich.”

Monster wchodzi w nowy sezon z zespołem, który jest ikoną wyścigów samochodowych – McLaren Racing. Obaj kierowcy zespołu będą z dumą reprezentować to partnerstwo, a logotyp Monster Energy pojawi się na ich kombinezonach i kaskach od początku 2024 roku.

„Monster Energy z dumą rozpoczyna nowy rozdział w swojej podróży w Formule 1 wraz z McLaren Racing. Jako marka chcemy zapewnić fanom jak najlepsze doświadczenie, współpracując ze światowej klasy zespołem i elitą jego kierowców, dzieląc się naszą pasją z ludźmi na całym świecie. Planujemy kilka naprawdę ekscytujących projektów przy współpracy z Lando i Oscarem. Jesteśmy naprawdę podekscytowani możliwością wspólnego ścigania się od 2024 roku," dodał Rodney Sacks.

źródło Informacja prasowa Monster Energy