EA SPORTS™ F1 23 Deep Dive - szczegółowe omówienie innowacji


Electronic Arts Inc. ujawniło pierwszy film omawiający EA SPORTS™ F1® 23, oficjalną grę FIA Formula One World Championship™, która ukaże się 16 czerwca na PlayStation®5, Xbox Series X|S, PlayStation®4, Xbox One i PC poprzez EA App, Epic Games Store i Steam.

Film, którego narratorem jest prezenterka Sky Sports F1, Natalie Pinkham, skupia się na kluczowych innowacjach, jakie pojawią się w nowej odsłonie serii. Ulepszone prowadzenie i fizyka F1® 23 znajdują się w centrum uwagi, podobnie jak nowa technologia kontrolera Precision Drive™, która zaoferuje lepszą ogólną sterowność pojazdu i całkowicie odnowione doświadczenie zarówno graczom korzystającym z kierownicy jak i pada. W tej części omówiono również nowo dodane funkcje, o które prosiła społeczność, takie jak 35% dystans wyścigu i czerwone flagi.

Marka zagłębia się w dwie zupełnie nowe lokacje wyścigowe, które zadebiutują w momencie premiery - Las Vegas Street Circuit w Nevadzie w USA i Losail International Circuit w Doha w Katarze - i przedstawia szczegóły na temat tego, jak powstały te tory, aby zapewnić jak najwierniejsze odwzorowanie ich w grze.