Powiadomienie, kolejna książka o kulisach F1

 


Jak często zwracasz uwagę na powiadomienia, które otrzymujesz? Czas sięgnąć po książkę, która udowodni Ci, że mają one ogromne znaczenie! Powiadomienie autorstwa Agnieszki Maciuły-Ziomek to powieść o kulisach Formuły 1 ze współczesnymi jej bohaterami oraz emocjach, które przechodzą ze skrajności w skrajność.

Powiadomienie to książka, która wchodzi w głąb Formuły 1, opowiada o adrenalinie i rywalizacji. Jest to także powieść pełna zwrotów akcji i losowych zdarzeń, które gwałtownie zmieniają życie bohaterów – tego możecie spodziewać się po powieści, której autorką jest Agnieszka Maciuła-Ziomek.

Przekonaj się, czy główni bohaterowie wyjdą cało z wyścigu po życie…

Magda od lat jest zagorzałą fanką wyścigów Formuły 1, a Liam Davidson, wielokrotny mistrz świata, to jej ulubiony zawodnik. Pewnego dnia spełnia się jej największe marzenie: w konkursie zorganizowanym przez Liama wygrywa możliwość spędzenia kilku dni ze swoim idolem. Od pierwszego spotkania, na tle sportowej rywalizacji, los funduje im zaskakujące doświadczenia. Gdy ta przygoda ma dobiec końca, Magda ulega poważnemu wypadkowi, po którym czeka ją długa rehabilitacja. Z czasem odzyskuje zdrowie, a gdy jej życie wreszcie obiera właściwy kierunek, wydarzenia znów zmieniają tor i zaczynają mknąć niczym rozpędzony bolid. Jak jedno Powiadomienie może na powrót odmienić życie każdego z bohaterów? Triumf smakuje jeszcze lepiej, kiedy nie jest oczywisty i gdy nie wszystko od początku idzie tak, jak to zaplanowaliśmy. Zapnij pasy i sięgnij po książkę, w której akcja pędzi szybciej niż najlepsze samochody.

"Dochodząc do ostatnich stron, czułam złość, smutek oraz łzy na policzku. Książka będzie czymś super dla fanów F1, ale dla mnie - dla kogoś, kto totalnie się tym nie interesuje - będzie czymś GENIALNYM!" - www.instagram.com/domino.czyta

Książka powstała nakładem Wydawnictwa Novae Res, a swoją premierę miała 12 lipca 2022.

Dostępna jest na stronie autorki w wersji z gadżetami, autografem i dedykacją: https://agamaciulaziomek.pl/

Znaleźć ją można także w atrakcyjnych cenach w księgarniach w całej Polsce: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5023881/powiadomienie

 


O Autorce:

Agnieszka Maciuła-Ziomek - copywriter i fotograf, z wykształcenia także medyk. Życiowa realistka z artystycznymi pasjami. Uwielbia naturę, zwierzęta i zabawę w przydomowym ogródku. Swojego życia nie wyobraża sobie także bez sportu – tego aktywnego i sprzed ekranu. Codziennie wypija przynajmniej kilka kubków herbaty, ale nie gardzi także mocną czarną kawą. Pisała od zawsze, choć w dzieciństwie bardzo nie lubiła czytać. Teraz pisze książki, tworzy teksty dla firm i zajmuje się fotografią produktową, a przez to nareszcie czuje, że jest w miejscu, które przygotował dla niej świat.