Zakłady na Formułę 1, wskazówki i funkcje

Szybkość, moc i prestiż. Te trzy słowa doskonale oddają magnetyzm i urok Formuły 1 (F1), elitarnej serii wyścigów na świecie. F1 fascynuje fanów wyścigów na całym świecie od 1950 roku, chociaż korzenie rywalizacji sięgają początków XX wieku. Ostatnio coraz bardziej popularne są zakłady sportowe, więc korzystaj z agregatorów witryn kasyn online, które pomagają bezpiecznie wybierać i grać w swoje ulubione gry, na przykład kasyno bez depozytu, w znajdują się zarówno nowe, jak i stare kasyna online. Ten sport jest przesiąknięty legendami i mistycyzmem i cieszy się popularnością, która wydaje się rosnąć każdego dnia.

Co to jest Formuła 1?

Być może zastanawiasz się, skąd wzięła się nazwa „Formuła 1” lub „Formuła 1”. Mówiąc najprościej, jest to nazwa zasad rządzących mistrzostwami o tej samej nazwie. Ponieważ producenci musieli projektować samochody zgodnie z tymi zasadami, aby móc konkurować, zapewniało to, że wszyscy zaangażowani byli na tym samym poziomie.

Do dziś konieczne jest trzymanie się nowoczesnych i zaktualizowanych zasad Formuły 1. Producenci tacy jak Alfa Romeo, Ferrari i Mercedes Benz byli pionierami w F1. Maserati również odniósł sukces. Byli też kolarze, którzy nie byli częścią zespołu, który rywalizował na początku, ale to nie trwało długo. Juan Manuel Fangio był wybitnym kierowcą we wczesnych dniach Formuły 1, wygrywając pięć mistrzostw z pięcioma producentami.

F1 dzisiaj

Ten sport jest niesamowicie różnorodny, zawodnicy z całego świata walczą o chwałę. Roczny budżet najwyższej drużyny może sięgać nawet 250 milionów dolarów, co sprawia, że ​​sport jest bardzo lukratywny. Maksymalna prędkość kiedykolwiek zarejestrowana dla samochodu Formuły 1 (231,5 mph) została ustalona przez Juana Pablo Montoyę z McLaren-Mercedes w 2005 roku, dając wyobrażenie o tym, jak szybkie mogą być te niesamowite samochody. Szereg najsłynniejszych torów, takich jak Monte Carlo w Monako, Monza we Włoszech i Silverstone w Anglii, od początku gościły wyścigi. Te wyścigi mistrzowskie, znane jako wyścigi Grand Prix, są częścią kalendarza, który tworzy mistrzowską serię F1. Piloci F1 są dobrze wyszkoleni i wyjątkowo utalentowani, zarabiając imponującą pensję za swoje talenty i umiejętności.

Zakłady F1

Jeśli szukasz różnorodności i stylu obstawiania, F1 powinna być na twoją korzyść. Przy tak wielu możliwościach obstawiania, w tym szeregu unikalnych rynków, warto rozważyć wiele opcji, które masz do dyspozycji. Z natury F1 to szybki i elegancki sport, który przez lata zgromadził niezliczoną rzeszę fanów dzięki ciągłemu dostarczaniu emocji i rozrywki.

Nie potrzebujesz dyplomu z fizyki rakietowej ani stażu mechanicznego w Ferrari, aby zrozumieć, jak obstawiać F1. Jednak Twoje rozumienie sportu będzie zależeć od tego, ile chcesz się nauczyć. Tak, to wyścigi, a wygrywanie jest ważne w wyścigach. Jeśli jednak rozumiesz różne czynniki i zmienne, które przyczyniają się do zwycięstwa w każdym wyścigu, z pewnością Ci to pomoże.

Czy mogę postawić na darmowy trening?

Stawiając zakłady na F1, możesz ulec pokusie, aby spróbować swoich sił w zakładach na darmowy trening i kwalifikacje. W zależności od bukmachera, którego obstawiasz, możesz znaleźć kilka rynków do postawienia na oba. Jednak nie wszystkie serwisy bukmacherskie mają rynki. Jeśli chodzi o obstawianie dowolnego sportu, nigdy nie powinieneś stawiać na żaden scenariusz, w którym konkurencja nie jest tak naprawdę najwyższa, chyba że jest to oczywiście na twoją korzyść.

Rynki zakładów F1

Jak wspomnieliśmy wcześniej, dla niecierpliwych fanów F1 dostępne są różne rynki zakładów. Od prostych zakładów po nowatorskie zakłady - musisz znaleźć rynek, który Ci odpowiada. Poniżej przyjrzymy się niektórym z najpopularniejszych zakładów F1, aby dać Ci wyobrażenie o tym, czego możesz się spodziewać podczas projektowania strategii obstawiania.

Zakłady na wynik

W F1 bezpośrednia prognoza to zakład, który jest obstawiany na wynik, który zostanie rozstrzygnięty w przyszłości, taki jak zwycięzca mistrzostw kierowców lub mistrzostw konstruktorów. Na przykład, możesz postawić na Lewisa Hamiltona, aby wygrać mistrzostwa kierowców i / lub Mercedesa, aby wygrać mistrzostwa konstruktorów.

Zgodnie z powyższymi przykładami, obstawianie, że Lewis Hamilton zostanie mistrzem Formuły 1 na koniec sezonu, oznacza, że ​​musi on zakończyć sezon z największą liczbą punktów. Konstruktorzy muszą również ukończyć z jak największą liczbą punktów - od obu swoich jeźdźców - aby wygrać mistrzostwa konstruktorów. Oba zakłady można rozstrzygnąć tylko wtedy, gdy matematycznie niemożliwe jest, aby kierowca / konstruktor został złapany przez innego. Dla entuzjastów zakładów F1 dostępnych jest wiele innych zakładów na wynik, w tym zakłady na zawodników, którzy wygrają dowolny wyścig sezonu.

Znać samochody i tory

Bez nich nie byłoby wyścigów. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, jak określony samochód i / lub tor może wpłynąć na zdolność dobrego kierowcy do wygrania wyścigu. Na przykład, czy kierowca miał jakieś problemy z nowym samochodem na początku sezonu?

Czy są jakieś problemy, które nie zostały rozwiązane w projekcie samochodu, które wydają się uniemożliwiać mistrzom poprzedniego sezonu odnalezienie rytmu? Jak wspomniano wcześniej, niektórzy kierowcy zwykle pracują na niektórych torach i gorzej od innych. Dlatego znajomość historii toru - i tego, co utrudnia ruch - może być różnicą między wygranym a przegranym zakładem. Znając samochody i tory, możesz przewidzieć zwycięstwo czarnego konia i zarobić przy tym niezłe pieniądze.

Wyniki

Jeśli historia czegoś nas nauczyła w Formule 1, to tego, że nie ma gwarancji, że pierwszy kierowca, który wyjdzie z pułapek, wygra mistrzostwo. Jako entuzjasta zakładów, zawsze dobrze jest odpocząć w nowym sezonie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, ile czasu może zająć kierowcy, aby znaleźć swój rytm w nowym samochodzie. Tak, mądre myślenie jest dobrym pomysłem, ale samo wspieranie zawodnika w walce o mistrzostwo z jednego wyścigu rzadko jest rozsądnym podejściem.