Wersja próbna F1 2020 już dostępna!

Od dziś użytkownicy konsol PlayStation® 4 oraz Xbox One będą mogli pobrać bezpłatną wersję próbną F1® 2020, oficjalnej gry 2020 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™. Wersja próbna oferuje coś dla fanów każdego stylu grania, ponieważ zawiera tryb Mój Zespół, możliwość zabawy na podzielonym ekranie, a także ułatwienia sterowania pozwalające na wspólne ściganie się osobom o różnych poziomach umiejętności. Filmik podsumowujący tę wersję F1® 2020, którego narratorem jest twórca internetowy TommyT999, znajdziesz pod tym adresem.

Tryb Mój Zespół w wersji próbnej gry F1® 2020 zaczyna się od stworzenia swojego teamu, wybrania partnera z Formuły 2, a następnie startu w pierwszych zawodach sezonu w Australii. W ten wersji F1® 2020 znalazł się także tryb podzielonego ekranu na austriackim Red Bull Ringu oraz ułatwienia sterowania dla graczy bardziej casualowych. Jeśli po sprawdzeniu bezpłatnej wersji próbnej użytkownik zdecyduje się na zakup gry, to cały postęp, którego już dokonał zostanie przeniesiony do pełnej wersji, razem z uzyskaniem dostępu do reszty zawartości, takiej jak tryb kariery, Time Trial, cotygodniowe wydarzenia, klasyczne wyzwania czy ściganie się po sieci.

Lee Mather, F1® Franchise Game Director w Codemasters, skomentował dzisiejsze ogłoszenie w następujący sposób: „Bezpłatna wersja próbna F1® 2020 zawiera coś dla każdego fana wyścigów, czyli tryb My Team, ułatwienia sterowania oraz podzielony ekran. Niezależnie od tego czy jesteś kibicem F1®, który nigdy wcześniej nie grał na konsoli czy doświadczonym fanem tej serii gier, nie będziesz się nudzić!”

Gra F1® 2020 jest dostępna na PlayStation 4, Xbox One oraz PC w Edycji Siedemdziesięciolecia oraz Edycji Deluxe Schumacher w polskiej wersji językowej (napisy). Więcej informacji o grze znajdziesz na jej oficjalnej stronie.