Top Ad unit 728 × 90

 

Codemasters z nową umową na gry na licencji Formuły 1

Firma Codemasters ogłosiła, że będzie kontynuować tworzenie oficjalnie licencjonowanych gier związanych z Formułą 1 przynajmniej do 2025 roku. Posiadają więc wyłączne prawa do tej franczyzy już od 2008 roku.

Ich umowa miała wygasnąć z końcem 2021 roku, przedłużona została do 2025 roku z opcją na lata 2026 i 2027.

Obecna gra z serii F1 2019 ukazała się już latem, dużo wcześniej niż poprzednie edycje. Wprowadziła też możliwość ścigania się bolidami F2. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie pełna opcja rozpoczęcia kariery od F3, poprzez F2, aż do F1.

"Cieszymy się, że możemy rozszerzyć nasze długoterminowe partnerstwo z królową sportów motorowych", powiedział Frank Sagnier, dyrektor generalny Codemasters.

"Zarówno sport, jak i franczyza gier będzie rosła w siłę, a pojawienie się nowych platform, modeli biznesowych i terytoriów, w połączeniu z szybkim rozwojem serii F1 Esports, daje nam odskocznię do jeszcze większego sukcesu. Chciałbym podziękować zespołowi za niesamowitą ciężką pracę, jaką włożyli w tę franczyzę w ciągu ostatnich dziesięciu lat, i z niecierpliwością czekam na to, jak będą nadal wprowadzać innowacje, aby zaskoczyć i zachwycić naszych obecnych graczy i wprowadzić nowych fanów do ekscytującego świata Formuły 1".


Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.