Wszystko, co musisz wiedzieć o bonusach gier slotowych

Na pewno znacie wiele sposobów na określenie tak zwanych „slot machines”. Najpopularniejszym z określeń w naszej szerokości geograficznej jest właśnie „jednoręki bandyta”. Oczywiście gry hazardowe w VulkanVegas posiadają najnowsze rodzaje gier slotowych, ale pozwól, że przedstawimy Ci krótki zarys historyczny.

Historia tego określenia jest banalnie prosta, ponieważ nawiązuje do mechanicznej dźwigni, za którą pociągał gracz, oczywiście mowa o starszej generacji tych urządzeń. Istnieje jeszcze druga teoria co do nazwy tej gry. Podobno te maszyny mają zdolność do szybkiego opróżniania kieszeni gracza, ale czy jest to prawda w dobie tak wielu bonusów występujących w tych grach? W końcu w dzisiejszych czasach za tymi urządzeniami, a raczej już ich cyfrowymi wersjami stoją zaawansowane algorytmy oraz wiele europejskich regulacji więc nie trzeba się niczego obawiać. Dzisiaj na straży online wersji tych gier stoi czysta matematyka.

Bonusy
Skoro była już mowa o bonusach wypada kontynuować ten temat. W najbardziej podstawowej wersji gier slotowych mamy 3 walce. Jeżeli w linie ułoży się konkretny zestaw symboli, to oznacza wygraną grę. Nasza wygrana natomiast zależy właśnie od symboli, które wylosowaliśmy. Mowa oczywiście o jednej z pierwszych wersji tej gry, ponieważ obecnie wariacji jest naprawdę dużo. Dzisiaj możemy zagrać nawet w wersję, która zawiera nawet 9 walców. Konsekwencją tego jest to, że kombinacji jest naprawdę wiele.

Jeśli chodzi zaś o konkretne bonusy, tutaj twórcy gier online puszczają wodze fantazji. W starszych wersjach trzeba było wylosować konkretne symbole w jednym rzędzie, żeby wygrać grę. Dzisiaj te symbole mogą znajdować się po ukosie, czasem po przeciwnych miejscach jest naprawdę mnogość zarówno symboli, jak i możliwości. Co za tym idzie, jest również wiele sposobów liczenia wygranej na podstawie tych bonusów.

Bonusy najczęściej występują jako mnożnik wygranej. Posiadając pewien określony bonus, możemy spodziewać się pomnożenia naszej wygranej o pewną ilość razy. Czasem jest to pomnożenie nawet o dziesiątki razy, dlatego też gry slotowe cieszą się tak dużą popularnością.

Najlepiej zobrazuje wam to przykład. Mamy grę wzorującą się na pewnym filmie z kategorii filmów fantastycznych. Jeżeli uda nam się uzbierać w różnych rzędach po każdym z dobrych bohaterów otrzymujemy wielki bonus.

Nie tylko dodatkowe punkty
W końcu nie tylko dodatkowymi punktami człowiek żyje. A jeśli chcę otrzymać nie punkty a coś innego? Otóż bonus nie zawsze oznacza tylko i wyłącznie dodatkowe korzyści w postaci punktów czy kredytów. Bonusem może być „free spin”, czyli dodatkowe zakręcenie walcami gry slotowej. Bonusem może być również zablokowanie jednego z walców, a następnie zakręcenie pozostałymi z nich co w przypadku wylosowania unikatowego symbolu zwiększa naszą szansę na wygraną.

Wyobraź sobie więc następujący scenariusz. Wpisujesz w przeglądarkę internetową gry hazardowe. Po chwili znajdujesz gry slotowe, w których nie masz możliwości wylosowania bonusu, po naciśnięciu przycisku graj. Czy opłaca Ci się więc grać bez bonusów? Odpowiedź jest prosta. Poza samą możliwością wygrania grając w grę z bonusami, masz możliwość nie tylko pomnożenia swojej wygranej. Możesz również otrzymać dodatkowe darmowe zakręcenia wszystkimi walcami. Możesz też natrafić na grę, która po wylosowaniu pewnego specjalnego symbolu sama zaczyna kręcić walcami do uzyskania większego bonusu.

Zasady gry? Prościzna
Jak sam więc widzisz, sprawa jest prosta. Możesz wygrać, klikając zaledwie jeden przycisk, który znajduje się na stronie w twojej przeglądarce. Oprócz tego masz możliwość otrzymać dowolny bonus, o którym mogłeś się dowiedzieć z wyżej znajdujących się nagłówków. Wszystko to jest otoczone prostotą. Nie musisz kupować książek, aby zrozumieć tę grę. Nie musisz również wgryzać się w niezliczone ilości ukrytych informacji. Wchodzisz w zakładkę gry hazardowe w dowolnym kasynie, następnie klikasz „gry slotowe” i czytasz zasady poszczególnej gry. Zajmie Ci to maksymalnie 5 minut i już wiesz, na czym stoisz. Możesz więc przystępować do akcji pod tytułem „wygrana należy do mnie”. Powodzenia!