Top Ad unit 728 × 90

 

Nowa gra w typowanie wyników - F1 Play

Na oficjalnej stronie Formuły 1 mamy już jedno typowanie wyników wyścigów za pośrednictwem F1 Fantasy. Teraz rusza nowa gra F1 Play. Tutaj już nie wybieramy swojego zespołu, a konkretnie odpowiadamy na 10 pytań dotyczących następnego wyścigu.

Gra jest dostępna na trzy sposoby. Poprzez zwykłą stronę internetową https://f1play.game/ oraz poprzez dwie aplikacje na Androida i iOS. Minus jest tylko jeden, trzeba założyć nowe konto. Nie zalogujecie się tym samym, które macie na stronie f1.com

Co trzeba wytypować? Pytania są różne. Przykładowo mamy pierwszą trójkę w wyścigu, pierwszego zawodnika który odpadnie, ilu zawodników dojedzie do mety itp. Gra jest po angielsku i póki co nie ma tłumaczenia na polski.

Zapraszamy do dołączenia do ligi F1PL. Będąc w aplikacji po zalogowaniu należy kliknąć Leagues, potem Join a League i wpisać hasło “S3AXQSQ”.

Poniżej kilka screenów z aplikacji na Androida.

Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.